File İstanbul

 File İstanbul, tüm illerimize ve dünya ülkelerine ürünlerini gönderen, kalite ve hizmet anlayışını, gelişen teknoloji ve dünya pazarına ayak uydurma ilkesini benimsemiş ve kaliteyi arttırmayı hedeflemiştir. 

File İstanbul sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun kalite olduğunu hizmetleriyle göstermektedir. File İstanbul kaliteli ürün, profesyonel hizmet anlayışını benimseyerek sektördeki yerini güçlendirmiştir.

 Yüksek teknolojide üretilen yüksek mukavemetli ağlarımız, çeşitli tasarımlarıyla ve kullanım alanlarına göre yeni neslin ihtiyaçlarını göz önüne alarak günümüz teknolojisiyle buluşturdu ve File İstanbul markasını oluşturdu. 

 Markamızın adı altında bulunan ürünlerimiz pek çok sektöre hizmet etmektedir;

Geniş ürün yelpazemiz inşaat, spor, tarım, havuz güvenliği, ev, okul, sanayi ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her alana kadar uzanan farklı kullanım alanlarına sahiptir. Ürünlerimizin hepsi kullanım yerlerine uygun olarak gerekli tüm testlerden geçmiş, TSEN 1263-1 uygunluk sertifikalı, yüksek kaliteli hammadde ile en son teknolojiye sahip makinalarda ISO 9001-2015 kalite standardına sahip tesislerde üretilmektedir.

 Çocuklar, yetişkinler ve evcil Hayvanlar için Pencere, balkon, teras, bahçe, havuz, inşaat, merdiven, galeri boşluğu gibi yüzlerce riskli alanda emniyetli alanlar oluşturan File İstanbul, kullanım amacı farklı olan birçok alanlarda ise özel tasarımlarla emniyet sistemleri tasarlamaktadır. Canlıların emniyeti için yolculuğuna çıkan File İstanbul tüm profesyonel spor ağı üretim hizmeti de vermektedir. 

                                                               www.fileistanbul.com  (Kurumsal)

                                                               www.fileistanbul.com.tr (Online Sipariş)

                                                                info@fileistanbul.com  (Mail İletişim)

                                                                     0850 550 00 34

Back To Top
Theme Mode